Dziś jest 19.01.2019, imieniny: Henryka, Mariusza, Marty.

19 stycznia 2018r. w piątek do naszej szkoły przyjechało aż 8 drużyn ze szkół w Świętochłowicach. Zostały one podzielone na 3 grupy, w każdej znalazły się 3 drużyny.

Miejskie Zawody Koszykówki Chłopców z Gimnazjum

O godzinie 9.00 rozpoczęły się zawody i po ciężkich zmaganiach do dalszego etapu rozgrywek przeszły następujące szkoły: Gimnazjum Nr 2, Gimnazjum Nr 1 i Gimnazjum Nr 5. Nasza drużyna niestety nie wyszła z grupy, przegrywając pierwszy mecz z Gimnazjum Nr 3 wynikiem: 15 do 7 i remisując w drugim meczu z Gimnazjum Nr 1 wynikiem:  4 do 4.
Pierwszy mecz w finale odbył się pomiędzy Gimnazjum Nr 1, a Gimnazjum Nr 2 i zakończył się wynikiem: 10 do 2 dla Gimnazjum Nr 1. Drugi mecz rozstrzygnięty został pomiędzy Gimnazjum Nr 5, a Gimnazjum Nr 1, zakończony wygraną dla Gimnazjum Nr 1 wynikiem: 10 do 9. Ostatni mecz w finale rozegrały drużyny z Gimnazjum Nr 2 i Gimnazjum Nr 5, z których wygrała drużyna z Gimnazjum Nr 5 wynikiem: 14 do 6.
Ostatecznie pierwsze miejsce zajęło Gimnazjum Nr 1, drugie miejsce zajęło Gimnazjum Nr 5, a trzecie Gimnazjum Nr 2.
Dziękujemy wszystkim organizatorom, zawodnikom i uczestnikom za obecność, zaangażowanie w rozgrywkach i dostarczenie wielu wrażeń.

autor: Krzysztof Kalisz - II a gimnazjum

25-01-2018

© 2017 Salezjański Zespół Szkół Publicznych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nasze Inicjatywy

Bliżej Salezjanów

  • Salezjanie w Polsce
  • Inspektoria Św. Jacka Kraków
  • Salezjanie na Świecie
  • Portal Bosko.pl
  • Salezjański Ośrodek Misyjny
  • Nasza Społeczność