Dziś jest 20.02.2019, imieniny: Leona, Ludomira, Zenobiusza.

Włochy - Śnieżna Aprica 2017 r.

W tym roku testowaliśmy zupełnie nowe trasy, nową miejscowość, a jest nią Aprica  położona w północnej części Lombardii we Włoszech. Organizatorem był nasz niezawodny ks. Henryk Urbaś, któremu towarzyszył ks. Gabriel Stawowy Przełożony z Krakowa jako nasz przewodnik i tłumacz oraz ks. Mirosław Niechwiej, który wraz z Panem Radkiem prowadzili grupy narciarskie.

Obóz narciarski - Śnieżny Beskid - 2017

Narty, zadowolenie, radość, uśmiech, zabawa, mróz, niezwykłe widoki, zmęczenie – owszem, ale z gatunku tych pozytywnych, a przede wszystkim niezwykła atmosfera . To wszystko łączy w sobie obóz narciarsko – snowboardowy w Korbielowie "Śnieżny Beskid".  W tym roku zaczęliśmy naszą przygodę 15 stycznia, a zakończyliśmy w piątek 20 stycznia.

Rejonowe Zawody Szachowe Szkół Gimnazjalnych

W piątek 4-go listopada 2016 roku w pawilonie Ośrodka Sportu i Rekreacji "Skałka" odbyły się Rejonowe Zawody Szachowe Szkół Gimnazjalnych. O prawo startu w rozgrywkach wojewódzkich rywalizowały najlepsze reprezentacje gimnazjów ze Świętochłowic, Chorzowa i Siemianowic Śląskich.

Miejskie mistrzostwa w szachach

W Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych bezkonkurencyjni okazali się szachiści z Salezjańskiego Zespołu Szkół Publicznych "Don Bosko" w składzie; Anna Hampel, Franciszek Mikołajczak, Michał Porowiec oraz Bartosz Gawroński.

© 2017 Salezjański Zespół Szkół Publicznych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nasze Inicjatywy

Bliżej Salezjanów

  • Salezjanie w Polsce
  • Inspektoria Św. Jacka Kraków
  • Salezjanie na Świecie
  • Portal Bosko.pl
  • Salezjański Ośrodek Misyjny
  • Nasza Społeczność