Dziś jest 25.05.2019, imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny.

Szanowni Rodzice,
w odpowiedzi na potrzeby uczniów i ich rodziców  Miejski Uczniowski Klub Sportowy "Skałka - Śląsk" w Świętochłowicach w ramach projektu organizuje dla uczniów klas 1-3 darmowe zajęcia z nauki pływania. Cykl obejmuje 20 godzin nauki pływania, których celem jest rozwój fizyczny dzieci i  ich dodatkowa aktywność. Dla uczniów naszej szkoły przyznano w tym półroczu roku kalendarzowego 15 miejsc. Zajęcia odbywać się będą 2 razy w tygodniu - w środę i sobotę. Dokładna rozpiska godzin umieszczona jest poniżej w załącznikach.

DARMOWE LEKCJE PŁYWANIA DLA KLAS 1-3 SZKOŁY PODSTAWOWEJ

Aby wziąć udział i zapisać swoje dziecko należy dokładnie zapoznać się z regulaminem zamieszczonym w załącznikach, następnie wpisać dziecko do elektronicznego formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na stronie internetowej szkoły. Decyduje kolejność zgłoszeń. Po potwierdzeniu przez szkołę (poprzez dziennik elektroniczny) zakwalifikowania dziecka, należy wydrukować deklarację uczestnictwa i dostarczyć osobiście do organizatorów - SP nr 1 w Świętochłowicach (szkoła z basenem w dzielnicy Piaśniki). Istnieje możliwość zapewnienia przez organizatora dla dzieci transportu busem spod naszej szkoły, natomiast wymagana jest wtedy opieka rodziców (przynajmniej jednego zdeklarowanego rodzica), którzy podpisują umowę wolontaryjną (należy się zgłosić do p. Adama Drabka w SP 1) z organizatorem na sprawowanie opieki nad dziećmi (do Państwa będzie należała decyzja, czy dostarczycie i odbierzecie dziecko we własnym zakresie, czy umawiając się między sobą będziecie naprzemiennie sprawować opiekę nad dziećmi podczas grupowego przewozu dzieci busem). O podjętej przez Państwa WSPÓLNIE I JEDNOGŁOŚNIE decyzji dotyczącej wybranej opcji dowozu dzieci na zajęcia przedstawiciel rodziców musi poinformować organizatora. Wskazana umowa wolontariatu został załączona poniżej.
Jednocześnie informujemy, że Salezjańska Publiczna Szkoła Podstawowa nie jest organizatorem powyższej inicjatywy - pośredniczymy jedynie w przekazaniu Państwu informacji.

 

Zapisy poprzez formularz zgłoszeniowy BRAK WOLNYCH MIEJSC - tylko pierwsze 15 osób

 

HARMONOGRAM ZAJĘĆ Z NAUKI PŁYWANIA

 NAZWA PLACÓWKI NR GRUPY  DZIEŃ TYGODNIA   GODZINY
Salezjańska Szkoła Podstawowa  4

Sobota

 

 11:00 – 11:45

 

   

Środa

15:45 – 16:30

 

Pliki do pobrania:

Umowa Wolontariacka - pobierz

Deklaracja uczestnictwa - pobierz

Regulamin uczestnictwa - pobierz

14-03-2019

© 2017 Salezjański Zespół Szkół Publicznych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nasze Inicjatywy

Bliżej Salezjanów

  • Salezjanie w Polsce
  • Inspektoria Św. Jacka Kraków
  • Salezjanie na Świecie
  • Portal Bosko.pl
  • Salezjański Ośrodek Misyjny
  • Nasza Społeczność