Dziś jest 24.09.2017, imieniny: Gerarda, Ruperta, Tomiry.

25 - lecie Naszej Szkoły

Dyrekcja i grono pedagogiczne Salezjańskiego Zespołu Szkół Publicznych "Don Bosko" serdecznie zapraszają na Uroczystą Galę z okazji dwudziestopięciolecia szkoły, która odbędzie się 10 października 2017 roku.

Salos Salesia Mistrzem Polski Salosu !!!

Dzięki talentowi możesz wygrywać spotkania, ale to inteligencja i gra zespołowa sprawia, że wygrywa się mistrzostwa. – Michael Jordan

 

Oficjalne Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej, których tegorocznym gospodarzem było miasto Kraków, obchodziły w 2017 roku „srebrny jubileusz” – zorganizowane zostały bowiem po raz dwudziesty piąty. Za tym, że było to wydarzenie niezwykle ważne dla całej wspólnoty salezjańskiej, przemawiają liczby – do Krakowa przyjechało około ośmiuset zawodników z całej Polski oraz wiele ważnych osobistości związanych ze światem sportu, polityki i Kościoła.

Zebranie Rodziców

Serdecznie zapraszamy na spotkanie z Rodzicami które odbędzie się 19 września 2017 roku o godzinie 17.30 w holu szkoły.

 

Spotkanie Rady Rodziców 19 września 2017 roku o godzinie 19.00 w sali nr 3.

Zapraszamy

Ile razem dróg przebytych? …

Wydawałoby się szkoła jak szkoła, a polało się tyle łez…  Dlaczego? Powodem było zakończenie roku szkolnego klas trzecich gimnazjum, moment wieńczący trzy lata nauki młodych  ludzi, te lata jednakże to nie tylko nauka, to również wspólne rozmowy, wyjazdy, imprezy szkolne, radość, śmiech, łzy, czasem śmiech przez łzy, modlitwa, to po prostu cudowne bycie razem, wiele wspólnych zmartwień, wspólnych dążeń (…) pocałunków, schodów, książek.

© 2017 Salezjański Zespół Szkół Publicznych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nasze Inicjatywy

Bliżej Salezjanów

  • Salezjanie w Polsce
  • Inspektoria Św. Jacka Kraków
  • Salezjanie na Świecie
  • Portal Bosko.pl
  • Salezjański Ośrodek Misyjny
  • Nasza Społeczność