Dziś jest 20.11.2017, urodziny obchodzą: Wyciślok Kornelia.

Pif Paf Jesteś Trup

Serdecznie zapraszamy na Spektakl Salezjańskiego Koła Teatralnego w ramach cyklu imprez "Teatr ŚwiętochłOFFice" pt. "Pif Paf Jesteś Trup", który odbędzie się 15 listopada 2017 roku w Centrum Kultury Śląskiej przy placu Krauzego 1 na Zgodzie
o godzinie 19.00.

Więcej informacji na stronie www.cks.org.pl

Wizytacja Nadzwyczajna na Zgodzie

30 października ks. dr Tadeusz Rozmus sdb, radca generalny regionu Europa Środkowo-Północna, w imieniu ks. generała  Ángela Fernándeza Artime dokonał nadzwyczajnej wizytacji kanonicznej we wspólnocie św. Jana Bosko w Świętochłowicach. Ks. Rozmus był pierwszym dyrektorem tej salezjańskiej placówki i szkoły w Świętochłowicach.

Bal Wszystkich Świętych

Dzisiejszy świat i kultura, w której żyjemy nieustannie się zmienia.
Technologia, moda, a nawet tradycje i zwyczaje zostają coraz częściej przejmowane od innych państw i narodów. Dlatego w ostatnich kilku latach bardzo modne stało się obchodzenie święta Halloween. Dzieci i młodzież tak głęboko angażują się w praktyki związane z Halloween, że z czasem zjawy, wampiry, duchy i kult śmierci stają się czymś naturalnym, wręcz zabawnym.

Wycieczka integracyjna klas 7 do ośrodka H2O

W czwartek, 26 października 2017 r. klasy siódme wzięły udział w wycieczce integracyjnej do ośrodka h2o w Kiczycach. Zajęcia o nazwie "Cztery Żywioły" miały na celu integrację, wykształcenie umiejętności współpracy oraz zdrowej rywalizacji, naukę tolerancji i akceptacji, rozwoju komunikacji i wypracowania wzajemnego zaufania i szacunku.

Wymiana polsko - niemiecka - 2017

Życie oparte jest na doświadczeniu, poznawaniu i pokonywaniu barier oraz stereotypów. Wspaniałą okazją ku temu jest organizowana przez naszą szkołę wraz z Rudolf Brandes Gymnasium  wymiana uczniowska. To przedsięwzięcie jest możliwe także dzięki wsparciu finansowemu  PNWM (Polsko - Niemieckiej Współpracy Młodzieży) oraz współpracy
z SCHDW (Stowarzyszenie Chrześcijańskich Dzieł Wychowawania)

© 2017 Salezjański Zespół Szkół Publicznych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nasze Inicjatywy

Bliżej Salezjanów

  • Salezjanie w Polsce
  • Inspektoria Św. Jacka Kraków
  • Salezjanie na Świecie
  • Portal Bosko.pl
  • Salezjański Ośrodek Misyjny
  • Nasza Społeczność