Dziś jest 20.11.2017, urodziny obchodzą: Wyciślok Kornelia.

Terminy konsultacji dla uczniów 2016/2017
obowiązują od 30.01.2017

  

 

Nauczyciel Przedmiot Dzień tygodnia Godziny konsultacji
Gąsior Barbara język polski piątek 14.35 - 15.20
Jankowska Barbara język polski środa 14.35 - 15.20
Charczyńska-Plomteux Aleksandra język polski poniedziałek 14.35 - 15.20
Warzecha Lucyna język polski poniedziałek 14.35 - 15.20
Jendrusiewicz Katarzyna historia, wiedza o społ., historia i społ. poniedziałek 14.35 - 15.20
Stefanik Aleksandra historia; ed. dla bezp. poniedziałek 15.25 - 16.10
Milej Jacek muzyka, zajęcia artystyczne wtorek 14.35 - 15.20
Marzena Toczyłowska plastyka wtorek - po wcześniejszym uzgodnieniu 14.35 - 15.20
Cirmaciu Emilia język niemiecki wtorek 14.35 - 15.20
Zaporowska Monika język niemiecki wtorek 14.35 - 15.20
Fiedeń Aneta język niemiecki, podst. przedsięb. piątek 14.35 - 15.20
Niesporek-Jałowiecka Katarzyna język angielski poniedziałek 14.35 - 15.20
Olszewska Małgorzata język angielski środa 14.35 - 15.20
Łopatkiewicz Aleksandra język angielski wtorek 14.35 - 15.20
Szołtysek Wojciech język angielski poniedziałek 14.35 - 15.20
Giecewicz Adam matematyka środa 15.20 -16.30
Jędrusik Agnieszka matematyka środa 14.35 - 15.20
Malcherek Katarzyna matematyka środa 14.35 - 15.20
Piwoń Marcin matematyka

raz w miesiącu
po wcześniejszym uzgodnieniu

 
Kachel Małgorzata fizyka wtorek i czwartek 7.30 - 7.55
Wadowska Jolanta fizyka, matematyka, przyroda poniedziałek 14.35 - 15.20
Synowiec Hanna chemia czwartek (sala 13) 14.35 - 15.20
Lewandowska Ewelina chemia raz w miesiącu w czwartek po wcześniejszym uzgodnieniu 14.35 - 15.20
Nycz Aleksandra biologia poniedziałek 14.35 - 15.20
Grzywocz Anna biologia

raz w miesiącu w czwartek
po wcześniejszym uzgodnieniu

14.35 - 15.20
Wojdyło Alina geografia, przyroda, historia czwartek 15.25 - 16.10
Porębski Zbigniew informatyka, zaj.tech. poniedziałek 14.35 - 15.20
Makowski Mariusz przedmioty zawodowe, informatyka co drugi czwartek 15.25 - 16.10
Kruża Damian wychowanie fizyczne wtorek 15.00 - 15.45
Lato Kamil wychowanie fizyczne czwartek 14.35 - 15.20
Mazur Marta wychowanie fizyczne czwartek 14.35 - 15.20
Strzelecki Michał wychowanie fizyczne środa 15.25 - 16.10
Widera Łukasz wychowanie fizyczne poniedziałek 16.00 - 17.30
Małgorzata Balcerzak edukacja dla bezpieczeństwa

raz w miesiącu we wtorek
po wcześniejszym uzgodnieniu

14.35 - 15.20
ks.Niechwiej Mirosław religia czwartek 14.35 - 15.20
ks.Dawid Szczepanik religia środa 14.35 - 15.20
ks.Urbaś Henryk religia środa 14.35 - 15.20
ks.Szlęzak Wiktor religia po wcześniejszym uzgodnieniu  
Kierepka Magdalena wiedza o kult., wych. do życia w rodz. piątek 14.35 - 15.20
21-03-2017

© 2017 Salezjański Zespół Szkół Publicznych. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Nasze Inicjatywy

Bliżej Salezjanów

  • Salezjanie w Polsce
  • Inspektoria Św. Jacka Kraków
  • Salezjanie na Świecie
  • Portal Bosko.pl
  • Salezjański Ośrodek Misyjny
  • Nasza Społeczność