Osiągnięcia 2015/2016

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH
w roku szkolnym 2015/2016

PRZEDMIOTOWE

1. II miejsce – Konkurs ortograficzny EURODYKTANDO – Zofia Ogrodowczyk
2. Finalista – Trzeba pamiętać. Rok 1945 na Górnym Śląsku- Marcin Biegun
3. III miejsce – VIII Nocny Maraton Matematyczny – Jan Cebulski, 
Piotr Lewandowski, Dawid Musiał
4. I miejsce – Konkurs muzyczno – wokalny XX Festiwalu Twórczości Chrześcijańskiej “Gloria Dei”
5. Wyróżnienie – XVII edycja Ogólnopolskiego Turnieju Sztuki Recytatorskiej – Szymon Kubas
6. I miejsce – “Wigilijne życzenia Burka i Rudasa…”- kategoria plastyczna – Agnieszka Konefał
7. II miejsce w finale – XII Regionalna Olimpiada Wiedzy o Przedsiębiorczości – Ewelina Pudlewska, Ilona Oleszkiewicz, Sandra Spychalska
8. II miejsce – Finał XVII Rejonowego Konkursu Mitologicznego –
Adam Krawczyk
9. Laureat – KLASÓWKA POWSTAŃCZA – Bartłomiej Stolorz
10. Laureat – KLASÓWKA POWSTAŃCZA – Zofia Ogrodowczyk
11. I miejsce – Europejski Projekt ODYSSEUS – Jakub Brach
12. Wyróżnienie – Ogólnopolski Konkurs Literacki “Obraz a słowo. Literaki opis dzieła malarskiego”- Jan Scelina
13. Finalista – Konkurs Przedmiotowy z Historii – Olaf Garbaciuk
14. Finalista – Konkurs Przedmiotowy z Języka Polskiego – Agnieszka Konefał
15. I miejsce – Ogólnopolski projekt edukacyjny “O tym nie można zapomnieć…”- Maria Buczyńska, Adam Jagielski
16. II miejsce – Ogólnopolski projekt edukacyjny “O tym nie można zapomnieć…”- Daria Ziółkowska, Weronika Żmudź, Paweł Dudzik, Dawid Warzecha
17. Wyróżnienie – Międzynarodowy konkurs “Kangur matematyczny 2016”- Meler Łukasz
18. II miejsce – XVIII Regionalny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej dla gimnazjalistów – Daniel Lukosz, Jakub Wesołowski, Daria Ziółkowska
19. III miejsce – XVIII Regionalny Konkurs Wiedzy o Unii Europejskiej dla gimnazjalistów – Sylwia Popenda, Anna Jendryczko, Adam Krawczyk
20. Wyróżnienie – Konkurs Literacki na Legendę  “Kompleks Sztygarka – miejsce, które łączy” – Pio Scelina
21. Laureat I stopnia – Konkurs wojewódzki – “Wypędzenia i wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków” – Marcin Biegun
22. Laureat II stopnia – Konkurs wojewódzki- “Wypędzenia i wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków” – Łukasz Kwiecień
23. Laureat II stopnia – Konkurs wojewódzki- “Wypędzenia i wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków”- Marta Smagacz
24. III miejsce – gimnazjum III Turniej Pierwszej Pomocy Szkół Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych

SPORTOWE

I miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Świętochłowice w Tenisie Stołowym – Rafał Komandzik
II miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Świętochłowice w Tenisie Stołowym – Dawid Musiał
III miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Świętochłowice w Tenisie Stołowym – Maciej Nigrin
III miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Miasta Świętochłowice w piłce siatkowej dziewcząt
II miejsce w rejonowych zawodach w koszykówce juniorek
II miejsce w rejonowych zawodach w koszykówce juniorów
II miejsce w rejonowych zawodach w koszykówce chłopców gimnazjum
I miejsce w rejonowych zawodach szachowych Szkół Gimnazjalnych- kategoria chłopców
I miejsce w rejonowych zawodach szachowych Szkół Gimnazjalnych- kategoria dziewcząt
I miejsce w IV Turnieju Szkolnej Ligi Szachowej 2015/2016
III miejsce w Turnieju Piłki Nożnej Szkół Gimnazjalnych-kategoria dziewcząt

Menu