Osiągnięcia 2017/2018

OSIĄGNIĘCIA UCZNIÓW W KONKURSACH
w roku szkolnym 2017/2018

PRZEDMIOTOWE

Konkursy gimnazjalne:
• matematyka – Paweł Schmidt, Maciej Musiał
• fizyka – Paweł Schmidt – Laureat, Maciej Musiał, Dominik Mikołajczyk
• j. angielski – Paweł Schmidt, Maksym Weindich
• historia – Jakub Piontek

 

1. I miejsce – IX Wszechstronny Konkurs Konesera Polszczyzny – Emilia Kaszubska, Magdalena Hadam
2. III miejsce – XIX edycja Ogólnopolskiego Turnieju Sztuki Recytatorskiej – Szymon Kubas
3. II miejsce w etapie rejonowym XXIII Konkursu Wiedzy Biblijnej- Mateusz Kaczmarczyk
4. Wyróżnienia w III Regionalnym Teście Wiedzy Historycznej dla gimnazjalistów- Jakub Piontek, Agata Bętkowska
5. Laureat trzeciej edycji Klasówki Powstańczej – Mateusz Pisarek
6. III miejsce – Finał XIX Rejonowego Konkursu Mitologicznego – Emilia Kaszubska
7. Finaliści -Wojewódzki Konkurs Wiedzy Historycznej dla Uczniów Szkół Podstawowych, Gimnazjalnych i Ponadgimnazjalnych “Reformacja- 500 lat działalności w województwie śląskim i w Polsce” – Renata Haczykowska, Agata Bętkowska, Mateusz Pisarek, Kamil Dziura
8. III miejsce w Regionalnym Konkursie “Książki zekranizowane- znane i lubiane” – Emilia Kaszubska, Paulina Bętkowska
9. II miejsce w Regionalnym Konkursie “Książki zekranizowane- znane i lubiane” – Maja Bochenek, Zuzanna Bochenek
10. III miejsce – Turniej Wiedzy o Literaturze i Języku Polskim “Uniwersjada Polonistyczna” – drużyna- Szymon Boniecki, Julia Jurasik, Aleksandra Spis
11. I miejsce – Regionalny konkurs z zajęć technicznych “Elektronika- to nie takie trudne” – Maciej Musiał, Dominik Mikołajczyk
12. Laureat – Konkurs Recytacji w Mowie Śląskiej “Śląska Ojczyzna Polszczyzna”- Szymon Kubas
13. VIII edycja konkursu – Wypędzenia, wywózki, martyrologia i zwycięstwa Polaków. Kształtowanie się Polski niepodległej, wielkie zwycięstwa i osiągnięcia Polski. Podtytuł na rok szkolny 2017/2018- 100 lecie odzyskania niepodległości Polski – Laureat I stopnia – Mateusz PisarekLaureat III stopnia – Mateusz Widuch

SPORTOWE

I miejsce w rejonowych zawodach w Tenisie Stołowym Juniorów
I miejsce w rejonowych zawodach w Tenisie Stołowym Juniorek
III miejsce w Rejonowych Zawodach Gimnazjum w Tenisie Stołowym Chłopców
II miejsce w Rejonowych Zawodach Gimnazjum w Tenisie Stołowym Dziewcząt
I miejsce w Mistrzostwach Szkół Ponadgimnazjalnych Miasta Świętochłowice w piłce nożnej chłopców
II miejsce w Mistrzostwach Szkół Gimnazjalnych Miasta Świętochłowice w Szachach
III miejsce – kategoria B koszykówka dziewcząt- XXV Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej w Krakowie
I miejsce – kategoria A koszykówka chłopców- XXV Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej w Krakowie
III miejsce – kategoria A koszykówka dziewcząt- XXV Ogólnopolskie Igrzyska Młodzieży Salezjańskiej w Krakowie
I miejsce – w Rejonowych Zawodach Gimnazjum w Koszykówce Dziewcząt
III miejsce – W Zawodach Półfinałowych Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży w Koszykówce Dziewcząt

Menu