Salos zajęcia  – pozalekcyjne 2019/2020

 


Piłka nożna – młodsi i starsi

prowadzący: p. Damian Kruża

Zajęcia odbywają się we wtorki od 16.05 do 16.50

Lista uczestników:
1.Pietrzak Łukasz kl.3sp
2.Krauze Łukasz kl.3sp
3.Żaczek Marcin kl.3sp
4.Kurs Seweryn kl.3sp
5.Makselon Paweł kl.3sp
6.Kucharski Jan kl.5sp
7.Czoik Paweł kl.5sp
8.Waćko Kajetan kl.5sp
9.Ziomek Bartosz kl.5sp
10.Wożniak Mateusz kl.5sp

Zajęcia odbywają się we wtorki od 16.50 do 18.20 i  czwartki od 16.05 do 16.50

Lista uczestników:
1.Starziczny Mateusz kl. 1loa
2.Nowak Piotr kl.1loa
3.Szalecki Mateusz kl. 1loa
4.Oleszycki Filip kl. 1loa
5.Tatarczyk Konrad kl.1loa
6.Brzoza Dominik kl.1loa
7.Cebula Wiktor kl.1loa
8.Rutkowski Wojciech kl.1te
9.Bujak Piotr kl.2te
10.Zmuda Maksymilian kl.2te
11. Kuśmierczak Kacper kl.2te
12.Kuśmierczak Kamil kl.4te
13.Kowalczyk Kuba kl.4te
14.Kaczmarek Kamil kl.4te
15.Knapik Maciej kl.4te


Piłka siatkowa dziewcząt i chłopców

prowadzący: p. Michał Strzelecki

środa 14.30 – 16.00

Dziewczyny:
1. Robak Anna 1a LO po gimnazjum
2. Muskietorz Julia 1a LO po gimnazjum
3. Jures Agnieszka 1a LO po gimnazjum
4. Jabłońska Emilia 1b LO
5. Feser Małgorzata 1b LO
6. Lenz Paulina 1b LO
7. Rak Wiktoria 2a LO
8. Ochman Hanna 8a SP
9. Lewandowska Nadia 7a SP
10. Fornalik Aleksandra 7a SP
11. Golda Julia 7a SP
12. Kucharska Zofia 7a SP
13. Jastrzębska Ewa 7a SP
14. Kot Marcelina 7a SP
15. Gdik Paulina 7b SP
16. Halemba Martyna
17. Zbylut Kaja

środa 9.50 – 10.35, 16.00 – 17.30

Chłopcy:
1. Olszewski Rafał 3a LO
2. Cichoń Jacek 3b LO
3. Mazurek Michał 3b LO
4. Paweł Mazurek 3b LO
5. Musiał Marek 2b LO
6. Dulok Artur 2b LO
7. Porębski Maciek 1a LO
8. Knapik Maciej 4 TE
9. Marek Bekhman 7b SP
10. Kucharzyk Michał 1TE
11. Rutkowski Wojciech 1TE
12. Jurek Jakub 1TE
13. Oszczepalski Piotr 1TE
14. Makówka Paweł 1TE
15. Kozłowski Szymon 1TE
16. Olszynka Kacper 1TE
17. Szymon Kozakiewicz 1TE
18. Dziubiński Kuba 1LO


Piłka koszykowa dziewczyny młodsze i starsze

prowadzący: p. Marta Mazur

wtorek 14.30 – 15.15

1. Lewandowska Nadia 7a
2. Kot Marcelina 7a
3. Kucharska Zofia 7a
4. Fornalik Aleksandra 7a
5. Grzybowska Zuzanna 7a
6. Daszek Michalina 7a
7. Warwas Alicja 7b
8. Garczarczyk Karolina 7b

wtorek 15.15 – 16.00

1. Muskietorz Julia 1aLO
2. Robok Anna 1aLO
3. Mężykowska Agnieszka 2bLO
4. Hadam Magdalena 2bLO
5. Pomykała Julia 3bLO
6. Dzwińczyk Martyna 3bLO
7. Smagacz Marta 3bLO
8. Kapica Wiktoria 3bLO


Piłka koszykowa klasy 2-5 SP

prowadzący: p. Kamil Lato

Poniedziałek 14:30-15:15

1. Sichma Karol
2. Darowski Kamil
3. Woźniak Mateusz
4. Kwiatkowski Mikołaj
5. Kucharski Jan
6. Ziomek Bartosz
7. Fornalik Hanna
8. Namysło Nadia
9. Staniów Marta
10. Nowotniak Wiktoria
11. Lorencki Rafał
12. Ławnik Dorian
13. Koza Jagoda
14. Otręba Wiktor
15. Brandys Tymoteusz

 

Menu