Zdolni na zdalnych

 

Salezjański Zespół Szkół Publicznych „Don Bosko” oferuje przeprowadzenie warsztatów „Zdolni na zdalnych” dla uczniów klas VII i VIII szkół podstawowych. Organizowane zajęcia wzbogacą proces edukacyjny uczniów, a przy okazji przyczynią się do ich dalszego rozwoju. Ufamy, że poprzez wspólne działania promocyjne na rzecz edukacji świętochłowickich placówek wzrośnie świadomość uczniów i ich rodziców na temat oferty edukacyjnej w mieście Miasto Świętochłowice Dla uczniów nie będzie to czas stracony, a udział w spotkaniu może być ciekawym i inspirującym doświadczeniem. Szczegóły oraz terminy po ustaleniach telefonicznych. Lekcje z cyklu „Zdolni na zdalnych” przeprowadzane są z wykorzystaniem technik kształcenia na odległość (telekonferencja) po uprzednim uzgodnieniu szczegółów (termin oraz platforma) z nauczycielem będącym koordynatorem projektu: tel. 692431323, email: szkola@salezjanie.com.pl.
PODSUMOWUJĄC:
Dla kogo? Na zajęcia zapraszamy całe klasy. Uczniowie i uczennice mogą pracować na swoich komputerach w domach. Do pełnego przeprowadzenia zajęć w klasie potrzebne będą: dobre połączenie z Internetem, komputer, kamera i głośniki lub słuchawki.
Kiedy? Zajęcia organizujemy codziennie od poniedziałku do piątku w okresie 7-11 lutego 2022r. Czas rozpoczęcia zajęć dostosowany do potrzeb klasy.
Czas zajęć? 45 min. Jak zarezerwować warsztaty dla klasy? Zajęcia online dla klasy może rezerwować nauczyciel lub dyrektor szkoły, kontaktując się telefonicznie nr 692431323 lub emailowo: szkola@salezjanie.com.pl.